ویزا شینگن تضمینی

ویزای شینگن فوری

ویزا شینگن تضمینی : زمانی که هریک از ما تصمیم به انجام کاری می گیریم ، تحقق این امر و حصول بهترین نتیجه ممکن هدف والاییست که در پی آن هستیم . در همین رابطه فردی که به هر دلیلی در پی سفر به کشورهای اروپایی می باشد ، در گام اول پس از سبک و سنگین کردن جوانب مختلف این رویداد به این نتیجه رسیده است که قادر و مایل به انجام این سفر می باشد ؛ این در حالیست که گرد هم آوردن همه پیشنیاز های این سیاحت به ویژه برای افراد بی تجربه دشوار بوده و ممکن است تلخی ایراداتی که به مدارک و اسناد ارائه شده توسط این فرد گرفته می شود ، عاملی شود تا وی به کلی از این سفر منصرف شده و بار را به سر منزل مقصود نرساند .

از این روی بسیاری از کسانی که تصمیم می گیرند که کار خود را به وکیلی در این حوزه بسپارند – که این امر مورد تائید مجموعه متین ویزا نیز می باشد – در دام پیام های تبلیغاتی از جمله ویزا شینگن تضمینی و ویزا شینگن فوری می افتند ، نا غافل از اینکه تنها تضمین تحقق این امر خود این افراد می باشند .

می دانیم که سفر به اروپا و ورود به حوزه شینگن در گرو مسائلیست که بی توجهی به آن ها برابر است با عدم صدور روادید . به بیانی ساده تر اگر شما دارای پشتیبانی مالی قابل توجهی نبوده و یا نتوانید آن را اثبات کنید ، دارای شرایط کاری و زندگی مطلوبی در کشورتان نباشید ، تعداد بستگان درجه یک شما و افرادی که وابستگی عاطفی زیادی به آن ها دارید در خارج از کشور بیشتر از داخلی ها باشد ، نتوانید اثبات کنید که قصد بازگشت به وطنتان را دارید و نهایتاً اینکه با سند و مدرک نتوانید ابراز کنید که عاملی ناسازگار نیستید ، نمی توانید وارد این محدوده شوید . به همین دلیل است که ادعا می کنیم عامل اعطای ویزا شینگن تضمینی خود شما هستید و چنانچه در یکی از مواردی که افسر ویزا روی آن حساس است از خود ضعف نشان دهید ، ماجراجویی ویزا شینگن تضمینی هم برای شما به اتمام رسیده و در این راه شکست می خورید .

با توجه به توضیحات فوق ، انتهای همه مدارک و اسنادی که سفارتخانه های اروپایی از شما طلب می کنند به نوعی به یکی از نگرانی های فوق از سوی دولت های مربوطه و عواملی از این دست منتهی می شود . در راه سفر به کشورهای پیشرفته دنیا همیشه این نکته را به خاطر داشته باشید ، این میزان سود ما برای دولت و مردم آنهاست که سبب می شود به داخل مرزهای مذکور راه یابیم ، حال هرچه این سود بیشتر باشد ، مسیر ما نیز هموارتر خواهد بود .

به عنوان مثال ، دانشمند یا محققی که قرار است به تعلیم و تربیت دانشجویان اروپایی بپردازد ، مسیر ساده تری از فردی که برای اولین بار و تفریح به اروپا می رود دارد و در همین مثال فردی که دارای پشتوانه مالی قویتر ، املاک بیشتری در ایران و حتی میزبانی که همه مخارج او را بر عهده می گیرد باشد ، نسبت به فردی با میزان کمتری از این پیشنیاز ها در اولویت قرار دارد .

همانطور که پیشتر هم گفتیم ، وجود همه مدارکی که به دارایی های مادی شما مربوط است ( مانند گواهی تمکن مالی ، گردش سه ماهه حساب ، اسناد تملک اشیاء یا ابنیه ای ارزنده ، فیش حقوقی و … ) به عنوان شواهدی که نشان می دهد در ادامه سفرتان مبلغ مورد نیاز برای گذران ایام را داشته و به پول دیگران نیازی ندارید از شما دریافت می شود ؛ حال اگر این شرایط را نداشته باشید ویزا شینگن تضمینی هم معنایی نخواهد داشت و با تجربه ترین مجموعه های ارائه خدمات مسافرتی یا دریافت روادید هم از انجام این کار عاجزند .

از سوی دیگر دلیل اینکه بلیط رفت و برگشت ، مدارک رزرو هتل یا بیمه نامه را در بدو امر از شما طلب می کنند هم این است که بدانند قرار است کجا سکونت داشته باشید ، در صورت لزوم چگونه می توانند پیدایتان کنند ، قرار نیست در خیابان ها سرگردان باشید و ده ها عامل دیگری که در پس این مدارک مستتر می باشد . از آن مهمتر ، به طریقی که می توانیم باید ثابت کنیم که با پایان اعتبار و مدت زمان مجاز سفرمان ، به میهن خود باز می گردیم که اگر چنین شود می توان گفت که یک قدم بلند به دریافت ویزا شینگن تضمینی نزدیکتر شده ایم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *