ویزای شینگن ارزان

ویزای-شینگن-ارزان

ویزای شینگن ارزان : پیش از اینکه به بحث ویزای شینگن ارزان بپردازیم ، باید این نکته را در نظر بگیرید که ارزان بودن پدیده ای کیفی است . این ارزانی می‌تواند از دیدگاه های مختلف به طرق گوناگونی تعریف شود ؛ به عنوان مثال برای فردی که ماهانه ۱۰ میلیون تومان درآمد دارد ، خرید کالایی ۵۰۰ هزار تومانی ارزان به نظر می رسد ، این در حالیست که خرید همان محصول برای فردی با درآمد ماهانه یک میلیون تومان به هیچ عنوان ارزان نبوده و برابر با نیمی از حقوق ما یک ماه فعالیت او می باشد ، در نتیجه زمانی که از ویزای شینگن ارزان صحبت می‌کنیم باید به این نکته توجه داشته باشیم که این ارزانی با توجه به چه سطح بودجه ای تعریف می شود !

در همین رابطه بدیهیست که فردی که قصد سفر به حوزه شینگن را دارد دارای حداقل هایی است که سبب می شود تا مدارک وی برای اخذ این ویزا آماده گردد . به عنوان مثال این فرد نیازمند ارائه گردش سه ماهه آخر حساب خود به مراجع ذیصلاح می باشد و چنانچه این تبادلات از حد معینی کمتر بوده و موجودی او به حد نصاب نرسد ، فرد مورد نظر توانایی سفر به کشور های اروپایی را نخواهد داشت .

از سوی دیگر یکی دیگر از مدارکی که متقاضی سفر به اروپا ملزم به ارائه آن می باشد ارائه سندی دال بر مالکیت یک ملک ارزشمند یا وسیله ای گرانبها می باشد . فیش حقوقی یا جواز کسب هم از دیگر مدارکی هستند که وجودشان برای صدور ویزای شینگن ارزان الزامی بوده و چنانچه فردی فاقد آن ها باشد در این راه به مشکل بزرگی برمی خورد . این سه مورد که تنها مشتی از خروار مدارک لازم برای سفر به اروپا هستند ، به خوبی نشان می دهند که فردی که قصد قدم گذاشتن در این راه و ماجراجویی اروپایی را دارد ، بی تردید دارایی وضعیت مالی مطلوب و سپرده قابل توجهی می باشد که اجازه ورودش به کشوری خارجی صادر می گردد .

از این گذشته فردی که قصد سفر به اروپا را دارد ، حتی اگر به نحوی مقدمات این سفر نیز برای او فراهم شود ، به ناحیه ای قدم خواهد گذاشت که شاید هزینه یک وعده غذایی آن به اندازه چند روز غذا خوردن در ایران باشد و یا یک شب اقامت او هم ارز اجاره بهای یک واحد مسکونی در پایتخت کشورمان به مدت یکماه باشد ، به همین دلیل داشتن منابع مالی و پس انداز مناسب برای سفر به اروپا امری اساسی و غیر قابل اغماض است که حساسیت بر روی آن شاید تنها با وجود دعوت نامه و بر عهده گرفتن همه مخارج ، اعم از هزینه خورد و خوراک توسط میزان ، تامین جای خواب و تعهد بازگشت وی به وطن توسط دعوت کننده تقلیل یابد .

در ادامه این مبحث باید بگوییم که وقتی از ویزای شینگن ارزان سخن می‌گوییم ، منظورمان اخذ ویزایی مجانی و رایگان نیست ، اما باز هم از میان روش‌ های مختلفی که می‌توان به این پدیده دست یافت ، روش هایی وجود دارند که از سایر راه های آن ارزان تر هستند . به عنوان مثال چنانچه خودتان قصد اخذ این ویزا را داشته باشید ، مخارجی وجود دارد که اجتناب ناپذیر بوده و تحت هر شرایطی باید آن ها را بپردازید . به عنوان مثال زمانی که شما تقاضای اخذ ویزای شینگن را می دهید چه با آن موافقت شود و چه نشود ، ملزم به پرداخت ۶۰ یورو هنگام مصاحبه خواهید بود که این مقدار برای کودکان ۶ تا ۱۲ سال ۳۵ یورو می باشد . با گذر از این هزینه که نقدی و مستقیماً به سفارت پرداخت می شود ، هزینه ‌های جانبی  همچون بیمه سفر ، محل اقامت و رزرو بلیط وجود دارد که بنا به شرایط موجود می توان ارزان ترین آنها را تهیه کرد .

گاه پیش می آید که فردی با استناد به اینکه تمایل به پرداخت وجهی اضافه به وکلای اخذ ویزای شینگن یا ویزای کانادا برای پیشبرد بهتر و سریعتر کارشان ندارند ، خود بشخصه دست به اقدام زده و در این راه با اشتباهاتی که ارتکابشان نیز بعید نمی باشد ، هزینه های بیشتری را می پردازند .

این در حالیست که مجموعه های فراوانی از جمله سامانه پیش روی با روش های کاملاً قانونی – بدون داشتن روابطی پشت پرده – و تنها بواسطه تجربه و مهارت خود در این راه ، پروسه را به نفع شما پیش می‌برند که سبب می شوند تا از پرداخت هزینه های غیر ضروری که گاه از سر کمبود اطلاعات پرداخت می شوند جلوگیری به عمل آمده و در اسرع وقت ، با هزینه ای معقول و کیفیتی حداکثری ویزای مورد نظر را دریافت نمائید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *